Hledá se domov – pokus č.2

Při hledání staršího rodinného domu jsme narazili na zajímavý rodinný dům v Šenově u Ostravy. Pozemek je docela velký, což naše psí rodina rozhodně ocení. Dům, i když je starší, je velmi zachovalý, hospodářská budova je takovej bonbónek na dortu. No a ve finále, cena je taky ucházející, cca 2.000.000 Kč.

V inzerátu stojí

Rodinný dům je podsklepený s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím. V rodinném domě se nacházejí dvě bytové jednotky o dispoziční velikosti 3+1 a 1+1, variantně může být 5+1. V 1.PP se nachází pět sklepních místností a komunikační prostory, v 1.NP je bytová jednotka o dispoziční velikosti 3+1 (kuchyně, tři obytné pokoje, komora, chodba se schodištěm, koupelna a WC), v podkroví je bytová jednotka o dispoziční velikosti 1+1 (předsíň, kuchyně, pokoj).

Plocha pozemku je 1487 m2, užitná plocha RD je 121 m2. Pro fotky zobraz fotogalerii.

My si myslíme

Rodinný domek vypadá docela udržovaný po pár úpravách v podobě nových oken, dveří, terasy, fasády a střechy bychom se asi dostali k vysněnému cíli. Interiér taky není nic hrozného, probourat pár zdí, změnit pár příček – spojit kuchyň a obývák, vytunit ložnici a pracovnu, zbourat wc a koupelnu a udělat znova, na chodbě umístit psiska a nahoře udělat dva podkrovní pokoje a WC/sprchový kout pro děti. Na zem dlažbu a plovoucí nebo pvc podlahy, případně dekorativní kusové koberce. Dřevěné dveře, obložky, do obýváku možná krb a kamennou zeď a postupně další a další prkotinky.

Zítra ráno si jdeme domeček omrknout a získat další informace. No a kdo ví, třeba si ho nakonec koupíme ;)